Wymiana szybki w telefonie – iPhone

Oferujemy profesjonalną wymianę szybki w Twoim telefonie przy zastosowaniu najnowszej technologii OCA.

W myśl ciągle rozwijającej się technologii, nasza firma zaopatrzyła się w specjalistyczne maszyny umożliwiające sklejanie wyświetlacza z szybą / digitizerem metodą OCA – dokładnie tak samo jak robi to producent. Zapraszamy do naszego sklepu www. elektrojoker24.pl. 
Umożliwiło nam to naprawienie dosłownie każdego modelu telefonu, przy zminimalizowaniu ceny, z zachowaniem bardzo wysokiej jakości usługi.

Jedynym warunkiem, aby Twój telefon powrócił do idealnego stanu jest to, że wyświetlacz musi być sprawny, ponieważ wymieniamy TYLKO szybkę. Dzięki temu właśnie nasza usługa jest tak TANIA.

Zalety metody OCA:
– W porównaniu do klejenia wyświetlaczy metodą LOCA, OCA nie wydostaje się zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz, co sprawia, że podzespoły telefonu nie są zanieczyszczone.
– Uniemożliwia ona także uszkodzenie warstwy podświetlenia, co może mieć miejsce podczas procesu klejenia wyświetlaczy metodą LOCA.
– Jest to tzw. metoda polegającą na równomiernym dociśnięciu obu łączonych elementów prasą ciśnieniową w warunkach próżniowych. Tak złączone elementy zapobiegają pojawianiu się bąbelków powietrza, czy też jakichkolwiek uszkodzeniom.

Dzięki temu delikatnemu zabiegowi możesz zachować oryginalny kontrast oraz odwzorowanie kolorów, które zapewniają wyświetlacze Amoled lub Retine.

Często na internetowych forach można spotkać błędne informacje i opinie na temat montażu szyb metodą OCA. Według nas jest to po prostu błędna opinia wynikająca z braku posiadania odpowiedniego sprzętu, a także umiejętności.
Oferujemy profesjonalne usługi. Nasi doświadczeni pracownicy doskonale zadbają o to aby Twój telefon powrócił do idealnego stanu.

Dajemy gwarancję na wykonaną usługę: 90 dni